piatok 12. septembra 2014

Som späť :)

Ahojteeee :)

Po vyše ročnej pauze sa opäť hlásim :) Blogovanie mi v posledných dňoch začalo chýbať a preto som sa rozhodla, že by som sa opäť vrátila a prispela do tohto už pomerne veľkého rybníčka znova aj ja :)

Chcela by som spomenúť to, že som sa za ten rok postupne začala liečiť z mojej menšej závislosti na nakupovaní a trávení veľa času v drogériách, takže kozmetiky so svojich zásob som spotrebovala viac ako dosť. Lenže v poslednom čase ma táto mánia opäť začína postihovať :D ...

Blog meniť nebudem, vzhľadovo sa mi stále páči taký aký je, zmenia sa len príspevky a intenzita postovania. 
V posledných týždňoch pred pauzou som, priznám sa, písala príspevky len kvôli tomu, aby blog neupadol a zakaždým sa tu niečo objavilo ale pochopila som, že pokiaľ sa do toho budem nútiť, odzrkadlí sa to na príspevkoch a ich kvalite. Preto som sa rozhodla, že prispievať budem naozaj len vtedy, keď budem mať na to čas a chuť. Neviem vám s určitosťou povedať, kedy sa príspevky budú objavovať, ale chcela by som to postupom času spravidelniť (existuje vôbec také slovo? :D) a prispievať 2x do týždňa. Príspevky nechcem stavať len na recenziách (samozrejme budú aj tie), ale chcela by som pre vás pripravovať aj líčiace, lakovacie posty, niečo z môjho života, DIY projekty a TAGy.

Dúfam, že môj blog opäť začnete navštevovať v tak hojnom počte ako pred mojou pauzou a že články budú pre vás prínosné, zábavné a každá z vás si z nich odnesie to, čo potrebuje a očakáva :)

Pokiaľ by vás zaujímalo, prvý článok sa objaví už zajtra a bude sa týkať maličkostí a vecí, ktoré mi v poslednej dobe robia veľkú radosť a som z nich nadšená. 

Majte sa krásne a teším sa na každý komentár od Vás :)


wykyy

5 komentárov:

 1. Som rada, že sa vraciaš do blogového sveta :) Akurát dnes som pozerala, aké blogy vlastne odoberám a ktorý je ako aktívny, či sa stále oplatí sledovať a pristavila som sa aj pri tebe, že škoda, že už neprispievaš. Tak sa teším na tvoj návrat a nové články :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. jeeeeeee,vitaj spaaat :) tesim sa,ze si sa rozhodla zas blogovat :) akurat som na teba minule myslela,ked som mi dosla biela ceruzka na oci od alverde a rozmyslala som,kam si sa vytratila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Už to nie je take ako bývavalo, bude to krutééé :-)

  Kaviaren-u-macky

  OdpovedaťOdstrániť
 4. No čo je, nejako si sa odmlčala ?? Kde je ten sľubovaný článok?

  OdpovedaťOdstrániť